piątek, 23 października 2020

niesluchowski kandydat-kopia 2Rozmowa z Jackiem Niesłuchowskim (PO) - kandydatem na burmistrza Brzegu

 

LESZEK TOMCZUK: ?Konsekwencja i Sprawiedliwość" - podoba się panu hasło wyborcze obecnego włodarza miasta?

JACEK NIESŁUCHOWSKI: W odniesieniu do osoby, która takie hasło wybrała, brzmi śmiesznie. Wszystko może się kojarzyć, ale nie konsekwencja i nie sprawiedliwość. Jedyną konsekwencję widzę w uporczywym trzymaniu się władzy, a w kontekście serii przegranych procesów mówienie o sprawiedliwości zakrawa na kpinę, tym bardziej, że rządy tego człowieka nigdy nie były sprawiedliwe.

 

A kolejne hasło tego samego kandydata: ?Brzeg bliski wszystkim"?

Obłuda! Dla kogo bliski - pytam - dla małżeństwa, które poza szkalowaniem wszystkich konkurentów nic nie robi?

 

?Zmienię Brzeg dla Nas". Pańskie hasło wyborcze brzmi marzycielsko. Sam pan to zrobi?

Nie wybieram się z motyką na księżyc i sam niczego nie mam zamiaru robić, nie jestem naiwny. Mam dobrą drużynę. Potrzebna pokoleniowa zmiana i nowy początek. Młodzi ludzie więcej mogą i więcej chcą. Trzeba obudzić innowacyjne myślenie, a tego nie zrobi ekipa nastawiona na zakonserwowanie układu. Mamy prawo do marzeń i chcemy nasze marzenia spełniać. Ja reprezentuję ten nurt. Jestem brzeżaninem, ojcem i mężem, zwykłym mieszkańcem i rozumiem ludzkie potrzeby. Nie wywyższam się ponad innych i chcę być taki w przyszłości.

 

To się nie uda, władza zniewala i człowieka zmienia. Pamiętam wydarzenia sprzed dwunastu lat, jakiż wtedy był optymizm, a dzisiaj - co?

Znam siebie i wiem, że tak będzie. Pokorę wyniosłem z domu i udowodnię, że można sprawować urząd w poszanowaniu drugiego człowieka. Rola burmistrza to służenie miastu i mieszkańcom. Ja to potrafię! Ponadto mam przykład obecnej władzy, wystarczy unikać wszystkiego, co obserwuję na co dzień. To jest dla mnie swoisty drogowskaz, ja będę po prostu inny. Wystarczy nie naśladować fatalnego wzorca.

 

Gdzie nie spojrzeć, Niesłuchowski, nie za dużo reklamy?

W innych miastach kampanie wystartowały dużo wcześniej, my rozpoczęliśmy w optymalnym momencie. Spotykamy się z mieszkańcami, z mediami i metodycznie przedstawiamy swój program. Potrzeba na to dużo czasu.

 

Można odnieść wrażenie, że zaczęliście od trzęsienia ziemi, strach się bać, co nas jeszcze czeka?

Szykujemy parę niespodzianek, ale nie czas zdradzać szczegóły. Z pewnością nie zamkniemy się w czterech ścianach i nie będziemy wyczekiwali cudu wyborczego.

 

Da pan radę?

Oczywiście! Bez tego przekonania nie startowałbym.

 

Zapowiada się kadrowa rewolucja w magistracie?

W urzędzie pracuje mnóstwo uczciwych i znakomitych fachowców, których kompetencje mogłem ocenić wypełniając mandat radnego. Nikt niczego nie musi się obawiać. Nie jestem szaleńcem i wiem, że bez zgranego zespołu nie osiągnę zamierzonych celów. Straszenie ?nową miotłą" to projekcja własnego strachu. Odwieczna prawda, którą każda babcia przekazuje swoim wnukom. Niesłuchowski jest konkretny i normalny.

 

Pańska konkurencja, BIS mianowicie, to inicjatywa obecnej ekipy, sporo nazwisk osób uzależnionych od obecnego burmistrza. Co z nimi?

Wiele z tych osób znam osobiście i wiem, że czasami nie miały wyboru. Nikogo nie skreślam, bo rozumiem życiowe uwikłanie i ?sytuacje bez wyjścia".

 

niesluchowscy-kopia

 

Otoczenie burmistrza przedstawia pana, jako ?czarnego ludzia": człowieka bez kompetencji, niedostatecznie wykształconego, wypisują w gazecie - ?niby prawnik". Jaka jest prawda?

Panie redaktorze, być może pan zauważył, że takie opinie wydają ludzie mający kompleksy na tle własnego wykształcenia. Jestem prawnikiem, ukończyłem renomowaną uczelnię - Uniwersytet Wrocławski mianowicie!

 

Nie obawia się pan, że partia władzy (PO) przegra i zostanie pan bez oparcia w radzie miejskiej?

Nie, nie obawiam się. Na listach wyborczych mamy mnóstwo dobrych kandydatów. Są to przedstawiciele przeróżnych środowisk i w ogromnej przewadze ludzie młodzi, którzy gwarantują dynamizm o którym już wspominałem. Sporo kandydujących nie należy do PO, to nasi sympatycy.

 

Znaczek partyjny jest przewagą, czy obciążeniem?

Dla mnie to drugorzędna sprawa. Liczą się ludzie. Spotkałem wielu wyborców, którzy niekoniecznie są zwolennikami PO, ale deklarują pełne poparcie. To nastraja optymistycznie.

 

Nie przestrzelił pan z deklaracjami?

Nie, nie przestrzeliłem i wiem skąd wziąć pieniądze. Po pierwsze: lepsze gospodarowanie finansami, budżet miasta liczy ok. 100 mln złotych. Koniec z rozpasaniem inwestycyjnym. Stadion jest klasycznym przykładem. Za te pieniądze mogliśmy mieć wiele mniejszych, nie mniej wartościowych obiektów. Po drugie: skuteczne pozyskiwanie środków unijnych i zewnętrznych, z czym obecna władza miała problemy. Po trzecie: ściągnięcie inwestorów, których działalność zapewni dodatkowe wpływy. Po czwarte: spółki miejskie ? będę dążył, aby w końcu zaczęły przynosić na rzecz miasta realne i znaczące zyski. Może trzeba będzie się zastanowić nad prywatyzacją, wymaga to jednak szczegółowej analizy. I po piąte: skorzystanie z instrumentów, które w ogóle nie były wykorzystywane. Chodzi o partnerstwo publiczno-prywatne.

 

W ostatnich latach przyglądał się pan podejmowaniu decyzji. Co się udało?

Oczywiście jest kilka obszarów, które stawiam po stronie pozytywów. Centrum miasta zaczyna lepiej wyglądać, poprawił się też wygląd placówek oświatowych, tylko szkoda, że odświeżono jedynie elewacje. W tej kadencji natomiast zrealizowano kilka moich pomysłów, m.in. zwiększono dopłaty do przedszkoli i wprowadzono ulgi dla rodzin wielodzietnych.

 

Jaki będzie styl sprawowania władzy Jacka Niesłuchowskiego?

Polityka dialogu, a nie waśni i sporów oraz niekończących się ?listów otwartych" adresowanych do przeciwników i wyimaginowanych wrogów. Zapowiadam koniec samorządowej awantury!

 

Jeśli pan wygra, z kim podzieli się władzą?

Wyobrażam sobie współpracę z każdym rozsądnym człowiekiem, nie mam zamiaru katalogować ludzi pod względem przynależności partyjnej. Na poziomie samorządu polityka powinna pozostawać w cieniu. Wojna polsko-polska w gminie nie przysparza zwykłym mieszkańcom żadnych dóbr.

 

Złożył pan deklaracje zrealizowania obietnic ?od ręki". Czy to w ogóle możliwe?

Gdyby to było niewykonalne nie wprowadzałbym tego pojęcia. Dla przykładu: co stoi na przeszkodzie by USC pracował w normalnym wymiarze czasowym? Czy to jest problem premiera rządu, którego się obwinia? Nie popadajmy w śmieszność. Przedstawianie mieszkańcom nierozwiązywalnego problemu ulicy Mikołaja Reja uznaję za prawną fanaberię.

 

Rozpoczęliśmy od haseł i do haseł wracamy. Jeden z kandydatów chce ?zlikwidować strefę płatnego parkowania", co pan na to?

Tani populizm. Szanuję wyborców i zamierzam strefę naprawić zmieniając reguły: bezpłatne parkowanie od godziny 17.00 codziennie oraz wolne od opłat soboty, niedziele oraz święta. Pieniądze z tego tytułu są miastu potrzebne, lecz analizy wymaga rola operatora obsługującego strefę, który zgarnia lwią część dochodów.

 

Czego życzyć burmistrzowi in spe?

Dobrych współpracowników i pracowitych radnych. Ludzi należy szanować i wsłuchiwać się w ich propozycje. Dni posiedzeń rady to samorządowe ?święto". Nie wyobrażam sobie pustego fotela burmistrza w takich momentach. Deklaruję, że na nikogo nie będę się obrażać.

 

Komentarze   

 
0 # wyborca 2014-10-30 18:10
Normalny człowiek, normalny mieszkaniec Brzegu, normalnie myśli i mówi, deklaruje normalne decyzje. Ja swój głos oddam na normalnego, młodego kandydata na burmistrza Jacka Niesłuchowskieg o. Huczyński samorządowy zarządca musi odejść. Musi nastąpić zmiana pokoleniowa.
 
 
0 # Wyborca 2 2014-10-30 19:11
Tanim populizmem moge nazwac chec dogodzenia wszystkim - niezly wybieg - zwolennicy SPP beda mieli strefe i "przychody" z jej istnienia, a przeciwnicy dostana wolne soboty i krotszy czas funkcjonowania. .. Kto Panu ten pomysl podsunal? Bo nie chce mi sie wierzyc, ze to Pana pomysl, zwlaszcza ze 2 lata temu glosowal Pan przeciwko wprowadzeniu SPP... Latwo zmieni Pan zdanie... Nie ma Pan kregoslupa!?
 
 
0 # N. 2014-10-30 19:22
Cytuję Wyborca 2:
Tanim populizmem moge nazwac chec dogodzenia wszystkim - niezly wybieg - zwolennicy SPP beda mieli strefe i "przychody" z jej istnienia, a przeciwnicy dostana wolne soboty i krotszy czas funkcjonowania... Kto Panu ten pomysl podsunal? Bo nie chce mi sie wierzyc, ze to Pana pomysl, zwlaszcza ze 2 lata temu glosowal Pan przeciwko wprowadzeniu SPP... Latwo zmieni Pan zdanie... Nie ma Pan kregoslupa!?

a kto w Platformie ma kręgosłup? Pamiętacie obiecanki Tuska?
 
 
0 # bat 2014-10-30 19:22
Niesłuchowski to gwarant, że wszelkie układy znikną. Ponadto, ma najlepsze przygotowanie. Jest prawniikiem. Dla mnie wybór jest prosty. Głosujmy na NIesłuchowskieg o !
 
 
0 # STOP PO 2014-10-30 19:41
Cytuję bat:
Niesłuchowski to gwarant, że wszelkie układy znikną. Ponadto, ma najlepsze przygotowanie. Jest prawnikiem

Panie Jacku sam sobie pan pisze te mega pozytywne komentarze? Czy może pan Puszczewicz pomaga? A może jeszcze ktoś? "Układy znikną" JASNE! Partia polityczna znana nam na co dzień z TV wygrywa w Brzegu i "układy znikną" to niezły żart. Co do prawnika, przeczytaj "Dodajmy, aby zasiadać w radach nadzorczych spółek należy ukończyć kursy i zdać państwowe egzaminy. Niesłuchowski, jak sam przyznał jeszcze takich uprawnień nie posiada" radio.opole.pl/.../... Poczytaj tu: "Zwolnienie z obowiązku składania egzaminu dla kandydatów na członków rad nadzorczych... 3.posiadają wpis na listę radców prawnych, adwokatów, biegłych..." bip.msp.gov.pl/.../... 5 Zwolnienie Ależ kandydata nam PO szykuje nie ma co
 
 
0 # memory 2014-10-30 19:54
Bardzo dobry wywiad. Najlepszy jak na razie z pośród wszystkich kandydatów. Ma Pan mój głos !
 
 
0 # POldek 2014-10-30 20:23
Bat jak prawo w POlsce wygląda to słyszymy co chwilę w TV.Za batonik kara więzienia dla osoby niepoczytalnej ,a za zabójstwo 6 osób po pijaku w Kamieniu Pomorskim 12 lat.Za dobre sprawowanie wyjdzie po 6.Prawnikom NIE.
 
 
0 # . 2014-10-30 20:55
Zapowiedź prywatyzacji i partnerstwa publiczno-prywa tnego w Brzegu jako sposobu działania kandydata PO brzmi szczególnie groźnie! Jeżeli inni kandydaci nadadzą temu pomysłowi odpowiedniego rozgłosu to gość polegnie z kretesem. No bo tak naprawdę to co On chce prywatyzować, niech powie! A co konkretnie miasto ma robić do spółki z prywatnymi firmami? Też niech powie! A w ogóle to kompletne zero konkretów. Tylko propagandowa, pozbawiona choćby jednego merytorycznego argumentu paplanina. I by było jasne! Niczym pozytywnym ten wywiad nie odróżnia tego kandydata od innych konkurentów.
 
 
0 # Guest 2014-10-30 21:08
Przeczytaj wypowiedź NIesłuchowskieg o ZE ZROZUMIENIEM ! "Po czwarte: spółki miejskie ? będę dążył, aby w końcu zaczęły przynosić na rzecz miasta realne i znaczące zyski. Może trzeba będzie się zastanowić nad prywatyzacją, wymaga to jednak szczegółowej analizy. I po piąte: skorzystanie z instrumentów, które w ogóle nie były wykorzystywane. Chodzi o partnerstwo publiczno-prywa tne". najpierw dążenie, żeby spółki były dla miasta dochodowe, żeby przynosiły realne zyski ! a jeżeli okaże się to niemożliwe, to MOŻE trzeba się zastanowić nad prywatyzacją WYMAGA TO JEDNAK SZCZEGÓŁOWEJ ANALIZY. Jeżeli chodzi natomiast o partnerstwo-pub liczno prywatne to faktycznie w Brzegu do tej pory tego chyba nikt nie znał. Brawo NIesłuchowski !!! - widać, że gość nie wybiera sztampowych rozwiązań i ma pomysły. Lepszego Burmistrza nie znajdziemy !!!
 
 
0 # . 2014-10-30 21:46
Cytuję Guest:
Przeczytaj wypowiedź NIesłuchowskiego ZE ZROZUMIENIEM !

No, widzę, że mamy postać która wszystko rozumie i wie co ?Zdzichu miał na myśli?. No to pytanie do ?tłumacza?: czy Ty i Twój kandydat uważacie, że spółki miejskie powinny być dochodowe i przynosić miastu realne zyski, czy też może raczej winny zmierzać w kierunku non profit. Bo maksymalizacja zysków to przecież droższe usługi dla mieszkańców? No chyba, że w zanadrzu jest jakiś geniusz od zarządzania, który sprawi, że koszty działalności radykalnie spadną i przy zachowaniu dla mieszkańców obecnych cen usług spółki będą dużo zarabiały? Ale podstawowe pytanie brzmi non profit czy zysk? W jakim kierunku zamierza iść kandydat PO? A o partnerstwie publiczno-prywa tnym to możemy sobie porozmawiać, ale najpierw zajmijmy się spółkami miejskimi bo to jest szczególnie ciekawe? Jeszcze raz pytam oszczędności dla mieszkańców (tanie usługi) czy zysk dla miasta???
 
 
0 # Antoni 2014-10-30 22:13
BPEC jest jedną z tych spółek, która od dłuższego czasu przynosi niezłe wpływy do kasy miejskiej a z tego, co pamiętam, w jednym z wywiadów Niesłuchowski oznajmił, że on nie podjąłby działań, aby te brzeską własność odzyskać od ECO. Idąc jego tokiem rozumowania owszem, jako burmistrz nie musiałby się po sądach włóczyć oraz miasto nie poniosłoby określone koszty z tego tytułu, ale jednocześnie taka kunktatorska decyzja pozbawiłby nasze miasto dużego majątku oraz pokaźnych wpływów. Panie Jacku Niesłuchowski, czy choć wie pan, ile dziś warta jest ta spółka? Konkretny gość mam nadzieje, że konkretnie mi odpowie.
 
 
0 # Wyborca 2 2014-10-30 22:14
Cytuję memory:
Bardzo dobry wywiad. Najlepszy jak na razie z pośród wszystkich kandydatów. Ma Pan mój głos !


Najlepszy wywiad? Ale nie za przewodnictwem Pana Jacka... On jest tu "pionkiem" w grze do wladzy... "Mlodziak" ktorym steruja "starzy wyjadacze" z PO... Jakas masakra... A jak podczas kazdego wywiadu Pan Jacek sie meczy, bez przygotowania, bez szkolen z wystapien publicznych wyszlo jak zwykle... Sorki, ale po takim wystapieniu brak zaufania i wiary w to co mowi kandydat
 
 
0 # wyborca2 2014-10-30 22:18
Ja bym wolał aby Jacek Niesłuchowski spełniał swoje marzenia, za swoje własną kasę a nie za nasze publiczne.
 
 
0 # TED 2014-10-30 22:21
Brawo Jacek ! Bardzo dobry wywiad :-) Trzymam kciuki, mam nadzieję, że wygrasz te wybory.
 
 
0 # piggy 2014-10-30 22:54
Czym więcej czytam coraz bardziej obszerniejszych i napastliwych komentarzy zwolenników administratora tym bardziej jestem przekonany o strachu jaki wywołuje Niesłuchowski. Już czuć swąd odrzynanego ryja od koryta, które tym razem już na pewno nie będzie ich.
 
 
0 # . 2014-10-30 23:15
Mieszkańcy Brzegu powinni wyautować każdego kandydata na burmistrza który choćby przez chwilę miał coś wspólnego z PO. Jak kończy się choćby nawet najkrótsze terminowanie w PO widać na przykładzie obecnego włodarza. Czy potrzebna jest kolejna lepiej opakowana mutacja tej samej patologii? Brzeg tego dłużej już nie zniesie!
 
 
0 # Nikuś 2014-10-30 23:27
Wywiad Niesluchowskieg o bardzo podobny do expose Tuska pełen pustych obietnic, potem pełna amnezja i w konsekwencji zero realizacji. Na przykład bardzo fajny jest ten kawałek o ściągnięciu nowych inwestorów..... He, He, gdzie, do gminy Skarbimierz?. Przecież miasto Brzeg w ogóle nie ma atrakcyjnych terenów inwestycyjnych do zaoferowania. Albo ten tekst, że młoda kadra idzie przebojem do magistratu. Ciekawe jak zostanie zatrudniona? Jako przyrost zatrudnienia w UM, czy też kilka starszych osób przymusowo wyląduje na wcześniejszej emeryturze? A zdolni młodzi prawnicy, pewnie wiedzą, jak to się szybko i skutecznie robi. Ale najlepszy kawałek tego wywiadu, to jest publiczne ogłoszenie amnestii dla urzędników z UM, którzy nieopatrznie wystartowali na listach, o zgrozo, w konkurencyjnych komitetach wyborczych. Boję się, że Ci z BiS-u, mogli niechcący pozbawili się prawa do marzeń.
 
 
0 # wyborca 2014-10-30 23:47
Normalny człowiek, normalnie mówi, będzie mieszkańców normalnie traktował. Nie będzie ścigał nas po sądach. Będzie nas szanował, będzie przychodził na sesje rady miasta, będzie utożsamiał się z nami i naszym miastem.Nie będzie łączył Brzegu ze Strzelinem. Głosujemy na Niesłuchowskieg o. Musi nastąpić zmiana pokoleniowa.
 
 
0 # propa 2014-10-31 00:03
ta wasza nadmierna propaganda tego młodego człowieka jest nie do wytrzymania. na zdjęciach z jego konferencji prasowych widać tę grupę z którą idzie po władzę. Nie Dziękuję!
 
 
0 # wyborca4 2014-10-31 06:39
1. A kto stoi za Huczyńskim ? - pracownicy różnych instytucji publicznych, którzy mogą jedynie wykonywać polecenia szefa.
2. Kto stoi za Wrębiakiem ? - grupa wyjadaczy, typu Stefański, Rajtar, Soliński, itd.......Zapom nieliście czasy, kiedy to Stefański był burmistrzem a Rajtar jego zastępcą ?
A co do kwiecistego wypowiadania się - co z tego, że Huczyński potrafi gadać. Wolałbym aby działał na rzecz mieszkańców i miasta. Wolałbym aby słuchał czego oczekują mieszkańcy. Jest takie stare powiedzenie: mowa jest srebrem a milczenie złotem. Niestety nie dotyczy ono Huczyńskiego..
 
 
0 # wojtunio 2014-10-31 06:41
Ot, nasmarowali przez noc. Ale was ten Jacek boli. Ktoś chyba zaczyna srać barszem, jak to mówił wasz klasyk. A whisky wam nie zabrakło ?
 
 
0 # ZET 2014-10-31 08:23
Jacek wymiatasz ! Patrząc na kampanię wszystkich kandydatów, to Ty najwięcej zaoferowałeś i pokazałeś, że masz pomysł :-) Pozostali liczą na to, że dostaną głos tylko ze względu na swoje nazwisko. Jesteś młody, dobrze wykształcony, nie uwikłany w żadne układy ! Dasz radę Jacek ! Dasz radę Brzeg ! Trzymam kciuki :-)
 
 
0 # POldek 2014-10-31 08:27
Strasznie ujadacie w stylu PO jakbym czytał Niesiołowskiego i Michnika.Wszysc y są źli,tylko Wy macie monoPOl na władzę.Nieładni e my wyborcy tego nie lubimy.
 
 
0 # ZET 2014-10-31 08:52
Ja nie jestem z PO, ani z żadnej innej partii. Głosuję w tych wyborach na człowieka, na konkretną osobę. Znaczek partyjny dla mnie się nie liczy. Uważam, że najlepszym kandydatem jest Niesłuchowski, nie dlatego że jest z PO, a dlatego, że jest najbardziej szczery w tym co robi i jest wiarygodny. Poza tym ma dobre przygotowanie :-)
 
 
0 # IKS 2014-10-31 09:01
Czas odebrać Brzeg szkodnikom. To prawdziwa "banda czworga". Każdy domyśla się kto wchodzi w jej skład. Czas na młodych, którym jeszcze na czymś zależy.
 
 
0 # Wyborca PI 2014-10-31 09:45
Z całego grona kandydatów ja stawiam na Niesłuchowskieg o. Sądzę, że to jedyny w zestawie człowiek, który gwarantuje lepszą przyszłość dla naszego miasta. Najmniej uwikłany w szare interesy dotychczasowej władzy i zarazem z merytorycznym przygotowaniem do sprawowania tego stanowiska. Obserwowalem jego dzialalnośc w ostatniej kadencji rady miejskiej, był tam radnym z opozycji a jego zachowanie i wskazywanie na błędy burmistrza świadczyło o klasie człowieka. Ostatecznie wyszło, że racja była po jego stronie. Myślę, że z takim doświadczeniem i swoją inteligencją świetnie poradzi sobie z urzędowaniem. Niestety inni kandydaci nie dorastają mu do pięt, a niektórzy byliby wielkim nieszczęściem.
Chciałbym, aby Brzeżanie wybrali jak najlepiej i razem z burmistrzem "zmieniali Brzeg dla nas"
 
 
0 # POldek 2014-10-31 10:04
Pi tu Pi tu...Obiecanki cacanki już widzimy od 7 lat .
 
 
0 # waldek 2014-10-31 10:08
Dla mnie "czarnym koniem" tych wyborów jest Grzegorz Surdyka.Jego poparcie z dnia na dzień rośnie, przynajmiej w internecie.
 
 
0 # Wyborca 2 2014-10-31 10:33
Cytuję ZET:
Jacek wymiatasz ! Patrząc na kampanię wszystkich kandydatów, to Ty najwięcej zaoferowałeś i pokazałeś, że masz pomysł :-) Pozostali liczą na to, że dostaną głos tylko ze względu na swoje nazwisko. Jesteś młody, dobrze wykształcony, nie uwikłany w żadne układy ! Dasz radę Jacek ! Dasz radę Brzeg ! Trzymam kciuki :-)

Tak... Patrzac na kampanie to najwiecej kielbasek Jacek rozdaje, lekka reke ma do obiecywania... A uwiklany to jest ze "starymi wyjadaczami" z PO, ktorzy nim steruja
 
 
0 # Pinokio 2014-10-31 12:03
Cytuję POldek:
Pi tu Pi tu...Obiecanki cacanki już widzimy od 7 lat .

Raczej od 12 lat. Obiecanki i co?
 
 
0 # Future 2014-10-31 13:24
Zaraz po wyborach trzeba ogłosić konkurs na nowego
dyrektora BCK!!!
 
 
0 # waldek 2014-10-31 13:56
Dlaczego na dyrektora,a co ci się u niego nie podoba.Chłop wreszcie rozruszał kulturę w naszym mieście.Chcesz jakiegoś nieudacznika nam podesłać?
 
 
0 # Ben Big 2014-10-31 14:16
Jestem za Niesłuchowskim i Wrębiakiem. Obu ufam i będę zadowolony jeśli odbiorą miasto skompromitowane mu WH. Najlepiej gdyby rządzili obaj :eek: Wierzę w taki cud 8) Nie obraziłbym się na miasto, gdyby fotel zdobyła p. Cecylia :roll: z tym, że bałbym się jej zaplecza, bo to odgrzewany bardzo stary bigos. Reszta kandydatów, na czele z Surdyką :cry: , nie nadaje się na tak trudne stanowisko.
 
 
0 # Vivaldi 2014-10-31 14:29
Ochmański też musi odejść.
Kontrolerzy mają go na oku.
 
 
0 # Fiona 2014-10-31 14:45
Wrębiak i Niesłuchowski to czołówka.
 
 
0 # Filemon 2014-10-31 14:49
Cytuję Future:
Zaraz po wyborach trzeba ogłosić konkurs na nowego
dyrektora BCK!!!

A co nie było przetargów ?
 
 
0 # zainteresowany 2014-10-31 16:27
Właśnie - ciekawe dlaczego BCK nie ma BIP ? Przecież to obowiązek ! Tam właśnie powinny być umieszczane informacje o przetargach, konkursach, itp.
 
 
0 # miś 2014-10-31 16:39
Dyrektor BCK niewątpliwie ma charyzmę i niezłe pomysły, ale po drodze do sukcesu sponiewierał paru porządnych ludzi i zasłużył na baty. Sztuką jest tworzyć, jeszcze większą sztuką robić to kulturalnie. Ochmański to taki prowincjonalny zdolniacha. Jego start polityczny odziera go z wiarygodności. Dla mnie to gminny karierowicz, zwłaszcza pod parasolem Huczyńskiego. Po prostu obciach. Poeta Ławrenuk romansujący z komuchami jest nieco sprytniejszy, ale niewiarygodny do momentu, jeśli nie odpiłuje się od odwłoku Kowala.
 
 
0 # klawisz 2014-10-31 17:31
Niesluchowski to Dyzma
 
 
0 # . 2014-10-31 17:32
Czy wśród kandydatów jest ktoś o kim można powiedzieć, że ma i nie miał nic wspólnego z komuną tzn. z PZPR i ZSL i współczesną wersją tego paskudztwa tzn. z PO i PSL?
 
 
0 # TED 2014-10-31 17:48
Jeżeli ktoś zagrozi Huczyńskiemu to będzie to Wrębiak lub Niesłuchowski. Moim zdaniem, pozostali się nie liczą.
 
 
0 # SirRobin 2014-10-31 17:55
no to mamy Ośmiu Wspaniałych ! Każdy z nich jest piękny i mądry. 16 listopada wyłoni nam się ten jeden , jedyny, Najwspanialszy !
HA, HA,HA, Hu,Hu, Hu...
 
 
0 # Wyborca 2 2014-10-31 18:00
Cytuję TED:
Jeżeli ktoś zagrozi Huczyńskiemu to będzie to Wrębiak lub Niesłuchowski. Moim zdaniem, pozostali się nie liczą.

Wedlug mnie to wlasnie Ci dwaj sie nie licza, ale jesli na kogos dziala liczba wywieszonych plakatow i spotow reklamowych, a nie pomysly na przyszlosc Brzegu to brawooo, brawooo...ciemn a masa
 
 
0 # . 2014-10-31 18:14
Pomóżcie!!! Czy wśród kandydatów jest ktoś o kim można powiedzieć, że nie ma i nie miał nic wspólnego z komuną tzn. z PZPR i ZSL i współczesną wersją tego paskudztwa tzn. z PO i PSL?
 
 
0 # Nikuś 2014-10-31 18:51
Z Niesłuchowskim, to jak z typową kampanią reklamową producentów z PO. Na pierwszy rzut oka, fajny towar, atrakcyjne opakowanie, oczywiście reklamowany z dużym rozmachem. A w rzeczywistości towar - drugi gatunek, mocno przereklamowany .
 
 
0 # Grzesiek 2014-10-31 19:05
Jacek trzymamy kciuki z całą rodziną :-) namawiam też wszystkich sąsiadów, także mam nadzieję, że się uda !
 
 
0 # Niktoś 2014-10-31 19:19
Cytuję Nikuś:
Z Niesłuchowskim, to jak z typową kampanią reklamową producentów z PO. Na pierwszy rzut oka, fajny towar, atrakcyjne opakowanie, oczywiście reklamowany z dużym rozmachem. A w rzeczywistości towar - drugi gatunek, mocno przereklamowany.

Oczywiście, jedynym kandydatem jest Wojciech Huczyński. Konsekwentny, sprawiedliwy i ma duże 12 letnie doświadczenie. Ma dobre zaplecze medialne, wiernych przyjaciół i towarzyszy. Na pewno skreślę go na liście wyborczej.
 
 
0 # wojtunio 2014-10-31 21:36
Mam pytanie - jakie doświadczenie miał Hucz zanim został burmistrzem ? Czy to prawda, że zostając burmistrzem nie miał przepracowanych nawet 5 lat w swoim 43 letnim życiu ? Załóżmy, że do 25 roku życia studiował + (niech będzie) 5 lat pracy, to co robił przez 13 lat ????
 
 
0 # Nikuś 2014-10-31 23:35
Wtedy jedynym atutem Huczyńskiego był znaczek PO i wsparcie wiernych towarzyszy z partii. Był młody, wykształcony, wtedy również był czas na zmiany. Minęło 12 lat i mamy powtórkę z rozrywki, czyli ten sam scenariusz wyborczy.PO. To prawda, że czas, aby Huczu już odszedł, problem w tym, żeby następny burmistrz już nie był z PO, Chyba, że waszym zdaniem Huczyński, jako burmistrz się sprawdził a teraz to tylko pokoleniowa zmiana.
 
 
0 # Tedachtór 2014-11-01 04:49
Cytuję Nikuś:
Wtedy jedynym atutem Huczyńskiego był znaczek PO i wsparcie wiernych towarzyszy z partii. Był młody, wykształcony, wtedy również był czas na zmiany. Minęło 12 lat i mamy powtórkę z rozrywki, czyli ten sam scenariusz wyborczy.PO. To prawda, że czas, aby Huczu już odszedł, problem w tym, żeby następny burmistrz już nie był z PO, Chyba, że waszym zdaniem Huczyński, jako burmistrz się sprawdził a teraz to tylko pokoleniowa zmiana.

Z ciebie żaden Nikoś, ty Surdyką trącisz :o Lider rankingów w internecie, koń by się uśmiał. :lol:
 
 
0 # POldek 2014-11-01 08:28
Cytuję Nikuś:
Wtedy jedynym atutem Huczyńskiego był znaczek PO i wsparcie wiernych towarzyszy z partii. Był młody, wykształcony, wtedy również był czas na zmiany. Minęło 12 lat i mamy powtórkę z rozrywki, czyli ten sam scenariusz wyborczy.PO. To prawda, że czas, aby Huczu już odszedł, problem w tym, żeby następny burmistrz już nie był z PO, Chyba, że waszym zdaniem Huczyński, jako burmistrz się sprawdził a teraz to tylko pokoleniowa zmiana.

Moje imię i nazwisko też zaczyna się od liter PO. Czy w związku z tym za 12 lat też będę taki sam jak Huczyński? To jakaś nowa teoria Darwina?
 
 
0 # wyborca 2014-11-01 08:58
ciekawe, jaki idiota jeszcze wierzy w te populistyczne pierdoly ?
 
 
0 # właściwy 2014-11-01 09:09
Cytuję Tedachtór:
Cytuję Nikuś:
Wtedy jedynym atutem Huczyńskiego był znaczek PO i wsparcie wiernych towarzyszy z partii. Był młody, wykształcony, wtedy również był czas na zmiany. Minęło 12 lat i mamy powtórkę z rozrywki, czyli ten sam scenariusz wyborczy.PO. To prawda, że czas, aby Huczu już odszedł, problem w tym, żeby następny burmistrz już nie był z PO, Chyba, że waszym zdaniem Huczyński, jako burmistrz się sprawdził a teraz to tylko pokoleniowa zmiana.

Z ciebie żaden Nikoś, ty Surdyką trącisz :o Lider rankingów w internecie, koń by się uśmiał. :lol:

Ja jestem za Surdyką, jeden z niewielu radnych, który głosował zgodnie ze swoimi przekonaniami, nie zmieniał zdania... a pozostali kandydaci z PO, PISu, lub Hucz to takie chorągiewki- jak zawieje tak zmieniają swoje poglądy. Ja i moi znajomi wszyscy idziemy na wybory i głosujemy na Surdykę, wszystkim polecam tego kandydata!
 
 
0 # Guest 2014-11-01 09:34
tylko surdyka, ale jak nie polaczy brzegu ze skarbimierzem w ciagu dwoch lat, to mu sie zrobi taka lustracje, ze nie pozna sie w lustrze
 
 
0 # greg 2014-11-01 09:58
Surdyka sie zgral i On tez o tym dobrze wie. Startuje na burmistrza, zeby miec wieksze sznase wejscia do rady miasta i moze wprowadzic jeszcze jedna osobe. Taki jest jego plan - tak mysle. Glos na Surdyke bedzie moim zdaniem glosem straconym.
 
 
0 # Guest 2014-11-01 10:06
kazdy glos jest glosem straconym, a surdyka ma przynajmniej jeden konkretny i dobry plan, z realizacji ktorego do bolu bedzie rozliczony
 
 
0 # Wyborca 2 2014-11-01 10:23
Cytuję Guest:
kazdy glos jest glosem straconym, a surdyka ma przynajmniej jeden konkretny i dobry plan, z realizacji ktorego do bolu bedzie rozliczony

O rozliczaniu bedzie mowa gdy wygra, a teraz trzeba isc na wybory i zaglosowac na Surdyke... Wszyscy przescigaja sie w obiecywaniu, a tylko Surdyka ma pomysl skad wziasc srodki na ich realizacje!
 
 
0 # Alek 2014-11-01 15:09
Pan Jacek Niesłuchowski jest kandydatem bez klasy jak go zobaczyłem pod cmentarzem co to mi witki opadły. Jak tak ma bez klasy smaku i wyczucia sprawować urząd burmistrza to ja dziękuje za takiego kandydata.Be fu.
 
 
0 # Guest 2014-11-01 16:01
kolejny, z firmy "po trupach, do celu"
 
 
0 # Zniesmaczony wyborca 2014-11-01 16:27
Cytuję Alek:
Pan Jacek Niesłuchowski jest kandydatem bez klasy jak go zobaczyłem pod cmentarzem co to mi witki opadły. Jak tak ma bez klasy smaku i wyczucia sprawować urząd burmistrza to ja dziękuje za takiego kandydata.Be fu.

Rzeczywiście,dz isiaj idąc na cmentarz nie mogłem myśleć o moich bliskich,któryc h już wśród nas nie ma,gdyż byłem otoczony za przeproszeniem ''aleją ryjów'' owego kandydata,miałe m na pana oddać głos,ale po tym co zobaczyłem idę do konkurencji-pan a Wrębiaka,ten gość przynajmniej ma klasę. Mam nadzieję,że to przemówi do myśli wyborców równie dobrze jak przemówiło do mnie. Nie zachęcam do oddania na niego głosu,takiego burmistrza nam nie potrzeba.Zacytu ję poprzednika- BE i FU... W tym momencie moim typem jest Wrębiak,ale zachęcam do pójścia do wyborów na waszych kandydatów,byle Hucz wyleciał z hukiem.
 
 
0 # Jan Kamyczek 2014-11-01 16:28
Cytuję Alek:
Pan Jacek Niesłuchowski jest kandydatem bez klasy jak go zobaczyłem pod cmentarzem co to mi witki opadły. Jak tak ma bez klasy smaku i wyczucia sprawować urząd burmistrza to ja dziękuje za takiego kandydata.Be fu.

Klasę to mają wyłącznie Huczu, Kowal, Berta i Popek. No, arystokratyczne maniery :oops:
 
 
0 # Guest 2014-11-01 19:05
ciekawe, ktory PR-owiec wymyslil te plakaty na Starobrzeskiej, chyba jakis specjalista od "politycznych trupow"
 
 
0 # Wyborca 2 2014-11-01 21:34
Cytuję Zniesmaczony wyborca:
Cytuję Alek:
Pan Jacek Niesłuchowski jest kandydatem bez klasy jak go zobaczyłem pod cmentarzem co to mi witki opadły. Jak tak ma bez klasy smaku i wyczucia sprawować urząd burmistrza to ja dziękuje za takiego kandydata.Be fu.

Rzeczywiście,dzisiaj idąc na cmentarz nie mogłem myśleć o moich bliskich,których już wśród nas nie ma,gdyż byłem otoczony za przeproszeniem ''aleją ryjów'' owego kandydata,miałem na pana oddać głos,ale po tym co zobaczyłem idę do konkurencji-pana Wrębiaka,ten gość przynajmniej ma klasę. Mam nadzieję,że to przemówi do myśli wyborców równie dobrze jak przemówiło do mnie. Nie zachęcam do oddania na niego głosu,takiego burmistrza nam nie potrzeba.Zacytuję poprzednika- BE i FU... W tym momencie moim typem jest Wrębiak,ale zachęcam do pójścia do wyborów na waszych kandydatów,byle Hucz wyleciał z hukiem.

Ja jestem za Surdyka- niepowiazany z urzedami i partiami... spokojnej niedzieli
 
 
0 # caryca 2014-11-01 22:11
Tak jak ktoś już napisał, Surdyka się zgrał. Szkoda głosu.
 
 
0 # Guest 2014-11-01 22:22
Cytuję Jan Kamyczek:
Cytuję Alek:
Pan Jacek Niesłuchowski jest kandydatem bez klasy jak go zobaczyłem pod cmentarzem co to mi witki opadły. Jak tak ma bez klasy smaku i wyczucia sprawować urząd burmistrza to ja dziękuje za takiego kandydata.Be fu.

Klasę to mają wyłącznie Huczu, Kowal, Berta i Popek. No, arystokratyczne maniery :oops:

Faktycznie, administrator tak pięknie z francuska wymawia "kurrrhhwa"
 
 
0 # klan 2014-11-01 22:25
caryca ma rację. Surdyka jest niewybieralny. Jeżeli dobrze pamiętam startuje już chyba 3 raz. Wyborcy już się nim zmęczyli. Nie dostanie więcej jak 1000 głosów, a to za mało żeby zostać burmistrzem. Zgadzam się zatem, że szkoda głosu.
 
 
0 # wyborca 2014-11-01 22:46
Surdyka to Huczyński bis. Niestety taka jest prawda. Czy chcemy wpaść z deszczu pod rynnę ? Odradzam taki scenariusz. Surdyka chce się dostać do Rady - to jest jego cel. Może niech wystartuje na Wójta w Skarbimierza - wtedy może zrealizuje swój plan o połączeniu Brzegi ze Skarbimierzem ? Ludzie nie głosujcie na Surdykę, nie idźcie tą drogą !
 
 
0 # Bratłata 2014-11-02 05:00
Gdybym miał wybierać pomiędzy Surdyką a Huczyńskim, wybrałbym Bublewicza i natychmiast wyemigrował do Korei Północnej.
 
 
0 # Guest 2014-11-02 05:49
faktycznie, niczym wybitnym narazie nie wykazali sie kandydaci, moze poza wrebiakiem, ktory sprawnie prowadzil szkole, ale ten za to ciagnie za soba ogon pisiorskiego oszolomstwa
 
 
0 # POldek 2014-11-02 08:23
Kandydat PO do RM z okręgu nr 10 lub jego ekipa pozrywała dzisiaj w nocy plakaty konkurencji i sam ze zdjęć przygląda się wyborcom.Ciekaw e co wyborcy pomyślą.Nieładn ie panie...i panowie.
 
 
0 # wojtunio 2014-11-02 08:32
A kto dzisiaj w nocy zdewastował plakaty i banery Jacka Niesłuchowskieg o ??????????????? ??????? PiS czy BIS ??????????????? ???????
 
 
0 # POldek 2014-11-02 08:51
Też nieładnie.Ja sygnalizuję jako osoba bezstronna problem w okręgu nr 10.Jeśli zostaje tylko jeden plakat kandydata odpowiedź jest prosta.
 
 
0 # Wyborca 2 2014-11-02 10:55
Rozumiem, ze konkurencja obawia sie Surdyki dlatego porownuje go do Hucza, jednak obaj sa tak rozni jak noc i dzien... przypomnijmy sobie glosowania w radzie w poprzednich latach i widzimy ze tylko Surdyke z obecnych kandydatow na burmistrza cechuje prawosc i niezmiennosc pogladow. cala reszta glosowala w wielu sprawach odmiennie od obecnych obiecanek wyborczych, ja glosuje na Surdyke - to jedyny dobry wybor.
 
 
0 # POldek 2014-11-02 11:54
Ja też wolę oddać głos na Surdykę,bo ekipa Niesłuchowskieg o już się pogubiła w tej kampani.Nie chcemy takich rządów jak w kraju.
 
 
0 # PIN 2014-11-02 14:09
Jedynie Niesłuchowski ma konkretny program i zaplecze w postaci ludzi, bez których nie można rządzić miastem. Poza tym ma najlepszą kampanię i w sposób konsekwentny i systematyczny prezentuje swój program wyborczy. Surdyka obudził się za pięć dwunasta i próbuje przekonywać, że połączy Brzeg ze Skarbimierzem. Pytam, kto w to wierzy, poza samym kandydatem ?
 
 
0 # Guest 2014-11-02 14:35
niesluchowski strzelil sobie samoboja, idac wczoraj cmentarna aleja
 
 
0 # POldek 2014-11-02 15:40
Jak sobie strzelił gola ?Nie byłem wczoraj na cmentarzu.Co się wydarzyło?
 
 
0 # Wyborca 2 2014-11-02 15:42
Cytuję Guest:
niesluchowski strzelil sobie samoboja, idac wczoraj cmentarna aleja

I PO Niesluchwskim...
[quote name="PIN"]Jedy nie Niesłuchowski ma konkretny program i zaplecze w postaci ludzi, bez których nie można rządzić miastem. Poza tym ma najlepszą kampanię i w sposób konsekwentny i systematyczny prezentuje swój program wyborczy.
Surdyka obudził się za pięć dwunasta i próbuje przekonywać, że połączy Brzeg ze Skarbimierzem. Pytam, kto w to wierzy, poza samym kandydatem ?
Ja w to wierze, a wiec jest nas co najmnie dwoch, poza tym JN to pionek w PO sterowany przez "starych wyjadaczy" wystarczy obejrzec wywiady z nim i widac jego przygotowanie i profesjonalizm - jedna masakra
 
 
0 # młody 2014-11-02 15:52
A czyn można rozwieszać banery na obiektem użytku publicznego SIDOR rozwiesił swój baner na Gimnazjum
Piastowskim które jest zarazem siedzibą ZNM a on jest
dyrektorem tej placówki.Co to będzie jak nauczyciele którzy startują w wyborach rozwieszą swoje plakaty w szkołach a Huczyński rozwiesi na Urzędzie Miasta itp.
Do tej pory nikt tego nie uczynił gimnazjum było wolne od plakatów.
 
 
0 # POldek 2014-11-02 16:01
Jak jednemu można to pozostali kandydaci równięż niech się reklamują na gimnazjum piastowskim.Daw ć plakaty na gimnazjum.
 
 
0 # sandra 2014-11-02 16:10
Z kim bym nie rozmawiała, każdy mówi, że głosuje na Niesłuchowskieg o. Co by nie mówić, facet pokazał świeżość, jakiej Brzeg dawno już nie widział. Moim zdaniem, dzisiaj to on jest w II turze. Zobaczymy, co jeszcze zaprezentuje ?
 
 
0 # POldek 2014-11-02 16:18
To Cię okłamują.Mówią tak jak ty chcesz usłyszeć,a zagłosują inaczej.Znam te numery przyPOdobać się komuś,a zrobić inaczej,POlska mentalność.
 
 
0 # młody 2014-11-02 16:19
Guest a co to nadzwyczajnego że Niesłuchowski spacerował po cmentarzu.Ja widziałam jeszcze Stefańskiego Wrebiaka Surdykę i wielu innych co startują w wyborach .Dziwiłbym się jakby w tym dniu nie byli na cmentarzu.
 
 
0 # wyborca 10 2014-11-02 16:23
poldek a skąd ty wiesz jak ludzie zagłosują jesteś jasnowidzem pisowskim ja zagłosuję też na Niesłuchowskieg o bo to najlepszy kandydat !!!!!!
 
 
0 # POldek 2014-11-02 17:23
Z PiSem nie mam nic wspólnego, jestem aPOlityczny .Wkurza mnie ta pewność siebie i plucie na konkurencję przez kandyadatów PO.Skąd u WAs tyle jadu?
 
 
0 # wyborca 10 2014-11-02 19:26
Poldek czy ty czytasz swoje wpisy to z twoich wpisów zieje jadem
 
 
0 # Wyborca 2 2014-11-02 20:01
Patrzac na powyzsze wpisy widze ze tylko pozapartyjny kandydat nas uspokoi, a takim jest Surdyka :) milego wieczoru partyjniaki
 
 
0 # Guest 2014-11-02 20:04
Cytuję POldek:
Jak jednemu można to pozostali kandydaci równięż niech się reklamują na gimnazjum piastowskim.Dawć plakaty na gimnazjum.

NIE MOŻNA. Prawo tego zakazuje. Ale BIS pokazuje gdzie ma prawo i ludzi.
 
 
0 # POlak 2014-11-02 20:11
Cytuję POldek:
To Cię okłamują.Mówią tak jak ty chcesz usłyszeć,a zagłosują inaczej.Znam te numery przyPOdobać się komuś,a zrobić inaczej,POlska mentalność.

Widać POldek, że jesteś psychicznie skrzywiony, ale przyznaj dlaczego? PO Ciebie odrzuciła, skrzywdziła, ktoś nie dał cukierka czy buziaka?
Przecież w na tym terenie PO jeszcze nie miała okazji się pokazać. Skąd wiara, że obecnie rządząca koalicja stołkowa PiS-SLD będzie dobrze działać dla społeczeństwa brzeskiego? Do tej pory tego nie pokazali. Wręcz wszystko niszczą w imię kolesiowych układów. Dlaczego o tym nie piszesz?
 
 
0 # Willi 2014-11-02 20:12
BIS to Huczyński i seria przegranych procesów. Wybierasz BIS wybierasz pieniactwo.
 
 
0 # gość :D 2014-11-03 08:30
Co za śmiech podmiejscy filozozofowie siedzący w domu i pierdzący w fotele. Niesłuchowski i Wrebiak mają sie tak samo do swoich partii jak przeciętna polka do Britney Spears hehehe każdy z nich musiał do jakiejś partii się podpiąc a tych dwóch Panów ewidentnie pokazuje swoja indywidualność w swoich propozycjach wyborczych. Co za komentarze Po kłamie jak Tusk Pis nawiedzony jak Jarosław Polskę zbaw ! Weźcie sie ludzie ogarnijcie i zamiast upartyjniać na siłe wybierzcie kandydata który zrobi cos dla miasta żeby Wam sie lepiej żyło a nie tylko każdego w necie opluwacie. (precz z komuna !!! zgredy miastu jaki i Polsce potrzeba młodych !!!! nie skażonych wcześniejszymi układami ) Jak to wszystko czytam to utwiedzam sie tylko w przekonaniu że tylko Niesłuchowski jest w stanie skonczyć z takimi plującymi jadem ludźmi :)
 
 
0 # PiotrekK 2014-11-03 23:18
co jak co, ale pan kandydat powinien zainwestowac w photoshopa oraz w zajecia z poprawnego poslugiwania sie jezykiem polskim. malo reprezentacyjny kandydat.
 
 
0 # Wyborca 2 2014-11-03 23:50
Patrzac co jest udostepniane na "portalu miejskim" brzeg.com.pl mozna dojsc do wniosku, ze poza PO, PIS, oraz TRZB, nikt nie chce sie reklamowac, udzielac wywiadow??? A moze Pan Redaktor nikogo wiecej nie nie chce widziec na swoim niezaleznym "portalu miejskim"? Jak to jest Panie Leszku? Starcilismy swoja niezaleznosc dziennikarska, a moze kieruja Panem inne przeslanki???
 
 
0 # Feel 2014-11-04 18:51
Ochmański musi odejśc. !!!!
 
 
0 # Next 2014-11-04 18:54
Niesłuchowski będzie burmistrzem Brzegu.
 
 
0 # słuchacz 2014-11-04 19:29
Wysłuchałem debaty kandydatów na burmistrza Brzegu w Radio Opole. Poziom żenujący. Jedynym, który się jako tako obronił był Jacek Niesłuchowski. Już wiem, że to nasz nowy burmistrz. Żenujący Huczyński, zaplątany w dywagacjach Surdyka, nieobecna w realiach Brzegu Zdebikowa i odjechani Kaczan z Gwozdeckim. Zabrakło Wrębiaka oraz Bublewicza, ponoć chorzy, choć obu dzisiaj widziałem - zdrowych. Może gadać się boją? Huczyński to straszny ramol i zdarta płyta. Już nic nie ma do powiedzenia. trzeba pójść mu na rękę i niech odpoczywa po 12 latach leniuchowania.
 
 
0 # Guest 2014-11-04 20:37
Cytuję Wyborca 2:
Patrzac co jest udostepniane na "portalu miejskim" brzeg.com.pl mozna dojsc do wniosku, ze poza PO, PIS, oraz TRZB, nikt nie chce sie reklamowac, udzielac wywiadow??? A moze Pan Redaktor nikogo wiecej nie nie chce widziec na swoim niezaleznym "portalu miejskim"? Jak to jest Panie Leszku? Starcilismy swoja niezaleznosc dziennikarska, a moze kieruja Panem inne przeslanki???

Daj spokój Becia, jutro kolejny ciężki dzień w urzędzie. Trzeba uśmiechać się do ludzi, zagadać, kawę wypić, bo o robocie do już dawno zapomniałaś.
 
 
0 # HomoSapiens 2014-11-04 21:16
Cytuję słuchacz:
Wysłuchałem debaty kandydatów na burmistrza Brzegu w Radio Opole. Poziom żenujący. Jedynym, który się jako tako obronił był Jacek Niesłuchowski. Już wiem, że to nasz nowy burmistrz. Żenujący Huczyński, zaplątany w dywagacjach Surdyka, nieobecna w realiach Brzegu Zdebikowa i odjechani Kaczan z Gwozdeckim. Zabrakło Wrębiaka oraz Bublewicza, ponoć chorzy, choć obu dzisiaj widziałem - zdrowych. Może gadać się boją? Huczyński to straszny ramol i zdarta płyta. Już nic nie ma do powiedzenia. trzeba pójść mu na rękę i niech odpoczywa po 12 latach leniuchowania.

Pragnę wyjaśnić,że pan Jerzy dziś był w szkole,bo jestem jego uczniem i rzeczywiście chyba stracił głos,no do radia na pewno się nie nadawał więc prosze nie snuć mitów o tym,że się boi. Pozdrawiam pana Jurka i wszystkich forumowiczów ;)
 
 
0 # Wyborca 2 2014-11-04 22:29
Cytuję Guest:
Cytuję Wyborca 2:
Patrzac co jest udostepniane na "portalu miejskim" brzeg.com.pl mozna dojsc do wniosku, ze poza PO, PIS, oraz TRZB, nikt nie chce sie reklamowac, udzielac wywiadow??? A moze Pan Redaktor nikogo wiecej nie nie chce widziec na swoim niezaleznym "portalu miejskim"? Jak to jest Panie Leszku? Starcilismy swoja niezaleznosc dziennikarska, a moze kieruja Panem inne przeslanki???

Daj spokój Becia, jutro kolejny ciężki dzień w urzędzie. Trzeba uśmiechać się do ludzi, zagadać, kawę wypić, bo o robocie do już dawno zapomniałaś.

Hehehe, ale ja nie Becia, raczej Becio... Niezle :) jak tu wszyscy robia za Wrozki... Wrozycie z fusow jak Niesluchowski? Hehehe
 
 
0 # Wyborca 2 2014-11-04 22:36
Cytuję słuchacz:
Wysłuchałem debaty kandydatów na burmistrza Brzegu w Radio Opole. Poziom żenujący. Jedynym, który się jako tako obronił był Jacek Niesłuchowski. Już wiem, że to nasz nowy burmistrz. Żenujący Huczyński, zaplątany w dywagacjach Surdyka, nieobecna w realiach Brzegu Zdebikowa i odjechani Kaczan z Gwozdeckim. Zabrakło Wrębiaka oraz Bublewicza, ponoć chorzy, choć obu dzisiaj widziałem - zdrowych. Może gadać się boją? Huczyński to straszny ramol i zdarta płyta. Już nic nie ma do powiedzenia. trzeba pójść mu na rękę i niech odpoczywa po 12 latach leniuchowania.

Wysluchalem calej debaty i musze przyznac, ze najgorzej wypadl Niesluchowski, no moze dorownal mu tylko Huczynski... tyle kielbasy nasmazyli podczas debaty, ze moze faktycznie teraz wykarmia bezrobotnych w Brzegu. Czcze gadanie, tani populizm i brak pomyslu na przyszlosc Brzegu
 
 
0 # Brzeżanin 2014-11-05 00:01
Nie będę oceniać kto wypadł najlepiej, ale wiem na kogo oddam swój głos 16 listopada. Oddam go na którego panicznie boi się konkurencja- ta hucząca, ta z prawa, z lewa i ta teoretycznie niezależna i bezpartyjna.
jak to było: SIMPLY THE BEST
www.youtube.com/.../
 
 
0 # joan 2014-11-05 00:28
Cytuję słuchacz:
Wysłuchałem debaty kandydatów na burmistrza Brzegu w Radio Opole. Poziom żenujący. Jedynym, który się jako tako obronił był Jacek Niesłuchowski. Już wiem, że to nasz nowy burmistrz. Żenujący Huczyński, zaplątany w dywagacjach Surdyka, nieobecna w realiach ........uż nic nie ma do powiedzenia. trzeba pójść mu na rękę i niech odpoczywa po 12 latach leniuchowania.

Panie Jacku sam pan sobie takie komentarze wpisuje? Chyba 2 różnych debat słuchaliśmy bo uważam że pan wypadł najsłabiej
 
 
0 # Wyborca 3 2014-11-05 07:00
Cytuję joan:
Cytuję słuchacz:
Wysłuchałem debaty kandydatów na burmistrza Brzegu w Radio Opole. Poziom żenujący. Jedynym, który się jako tako obronił był Jacek Niesłuchowski. Już wiem, że to nasz nowy burmistrz. Żenujący Huczyński, zaplątany w dywagacjach Surdyka, nieobecna w realiach ........uż nic nie ma do powiedzenia. trzeba pójść mu na rękę i niech odpoczywa po 12 latach leniuchowania.

Panie Jacku sam pan sobie takie komentarze wpisuje? Chyba 2 różnych debat słuchaliśmy bo uważam że pan wypadł najsłabiej

Najlepiej wypadł Surdyka, prawda Panie Surdyko?
 
 
0 # Wyborca 2 2014-11-05 07:32
Cytuję Wyborca 3:
Cytuję joan:
Cytuję słuchacz:
Wysłuchałem debaty kandydatów na burmistrza Brzegu w Radio Opole. Poziom żenujący. Jedynym, który się jako tako obronił był Jacek Niesłuchowski. Już wiem, że to nasz nowy burmistrz. Żenujący Huczyński, zaplątany w dywagacjach Surdyka, nieobecna w realiach ........uż nic nie ma do powiedzenia. trzeba pójść mu na rękę i niech odpoczywa po 12 latach leniuchowania.

Panie Jacku sam pan sobie takie komentarze wpisuje? Chyba 2 różnych debat słuchaliśmy bo uważam że pan wypadł najsłabiej

Najlepiej wypadł Surdyka, prawda Panie Surdyko?

kazdy sadzi wedlug siebie panie Jacku...nie jestem Surdyka, ale z jego komitetem sympatyzuje. Pytacie dlaczego? A no dlatego, ze jako jedyny ma pomysl na przyszlosc Brzegu, przyszlosc Regionu, ma Plan ktory cos wnosi dla wszystkich mieszkancow. Pozostali cos klepia, cos obiecuja, JN organizuje "konferencje" na ktorych nie da sie go sluchac, ot cala filozofia
 
 
0 # Wyborca 3 2014-11-05 08:08
Cytat:
kazdy sadzi wedlug siebie panie Jacku...nie jestem Surdyka, ale z jego komitetem sympatyzuje. Pytacie dlaczego? A no dlatego, ze jako jedyny ma pomysl na przyszlosc Brzegu, przyszlosc Regionu, ma Plan ktory cos wnosi dla wszystkich mieszkancow. Pozostali cos klepia, cos obiecuja, JN organizuje "konferencje" na ktorych nie da sie go sluchac, ot cala filozofia
Jakby Surdyka miał nie chwalić programu Surdyki?
 
 
0 # Wyborca 2 2014-11-05 08:55
Cytuję Wyborca 3:
Cytat:
kazdy sadzi wedlug siebie panie Jacku...nie jestem Surdyka, ale z jego komitetem sympatyzuje. Pytacie dlaczego? A no dlatego, ze jako jedyny ma pomysl na przyszlosc Brzegu, przyszlosc Regionu, ma Plan ktory cos wnosi dla wszystkich mieszkancow. Pozostali cos klepia, cos obiecuja, JN organizuje "konferencje" na ktorych nie da sie go sluchac, ot cala filozofia

Jakby Surdyka miał nie chwalić programu Surdyki?
Rozumiem ze Pan, Panie Jacku N wie Pan lepiej kim jestem... Tak samo wie Pan co zrobic aby zminila sie sytuacja w Naszym Miescie... Wrozenie z fusow... Mam nadzieje, ze kiedys bedziemy mogli porozmawiac, a tak na marginesie, gdyby Pan odblokowal ustawienia na Facebooku to moze poznalby Pan zdania mieszkancow, a nie tylko znajomych... Czego sie Pan boi? Rozmowy z potencjalnymi wyborcami? Lepiej jak "poklepuja po ramieniu" zwolennicy pod publikowanymi materialami... Gdzie Pana "cojones" ?
 
 
0 # Alek 2014-11-05 19:29
Niesłuchowski niestety musi potrenowac wystapienia publczne bo chłop strasznie słabo się prezantuje . .Nauczył się programu na pamięc biedaczysko . Wypada w tych wystąpieniach jak uczeń wywołany do tablicy , który nauczył się na - 3
 
 
0 # Wyborca 2 2014-11-07 13:06
Cytuję Alek:
Niesłuchowski niestety musi potrenowac wystapienia publczne bo chłop strasznie słabo się prezantuje . .Nauczył się programu na pamięc biedaczysko . Wypada w tych wystąpieniach jak uczeń wywołany do tablicy , który nauczył się na - 3

Zabrac Mu notatki i lipa, nic nie powie, ewentualnie cos wyduka, sapiac i dyszac przy tym niemilosiernie
 
 
0 # młoda 2014-11-07 13:19
Cytuję Wyborca 2:
Cytuję Alek:
Niesłuchowski niestety musi potrenowac wystapienia publczne bo chłop strasznie słabo się prezantuje . .Nauczył się programu na pamięc biedaczysko . Wypada w tych wystąpieniach jak uczeń wywołany do tablicy , który nauczył się na - 3

Zabrac Mu notatki i lipa, nic nie powie, ewentualnie cos wyduka, sapiac i dyszac przy tym niemilosiernie

Obecny za to wzór, bezkartoway gaduła z bujną czupryną i wylaszczony niczym Ibisz. Straszna siara taki burmistrz.
 
 
0 # Guest 2014-11-07 13:53
Cytuję Wyborca 2:
Zabrac Mu notatki i lipa, nic nie powie, ewentualnie cos wyduka, sapiac i dyszac przy tym niemilosiernie

Krowa, która dużo i pięknie ryczy mało daje mleka.
 
 
0 # Wyborca 2 2014-11-08 10:03
Własnie obejrzalem konferencje prasowa Niesluchowskieg o i Pulit... Jak on sie boja tego polaczenia, az glos im drzy gdymomtym mowia... Probuja bagatelizowac ze niby nikt nie chce, ale nie spytali mieszkancow - Pulit boi sie o swoj stolek. Pulit nawet mowi o ukladach panujacych na opolszczyznie i ma nadzieje na utrzymanie ukladu - masakra! Niesluchowski boimsie bo,wie ze to najlepszy pomysl dla regionu, dla Brzegu... Najlepsze ze mowia ze powiedzieli konkrety a ich nie uslyszalem. Grzegorz Surdyka na bank w 2 turze, a nawet wygrana w 1 glosowaniu
 
 
0 # Wyborca 2 2014-11-08 16:53
Panie Niesluchowski, dogadujesz sie z Panem Pulitem... Ciekawe co Pana "Szef wszystkich Szefow"na to? wprost.pl/.../...
 
 
0 # sabina 2014-11-20 23:34
Panie Jacku mam nadzieję, że Pan zostanie burmistrzem. W drugiej turze wraz z moją rodziną oraz znajomymi oddamy głos na Pana.
 
 
0 # henrykQ 2014-11-21 21:10
GRATULUJE I TRZYMAM KCIUKI ZA PANA W DRUGIEJ TURZE !!!
W BRZEGU POTRZEBA ZMIAN NA LEPSZE - A NIE STARE UKŁADY.
 
 
0 # Kazik 2014-11-30 22:56
Prawda jest jedna wygrał lepszy - WRĘBIAK
 

Nie masz uprawnień do komentowania