niedziela, 03 lipca 2022

Sport

 

sport ikona

 

ornament

 

natalia tokioDzielnie się zapisała Natalia Bajor w swoim debiucie na 32 Igrzyskach Olimpijskich w Tokio w tenisie stołowym. Trener Polki wystawił ją tylko do turnieju drużynowego, a brzeżanka wypadła najlepiej z naszej reprezentacji.

Czytaj więcej...

olimpiada igrzyskaStowarzyszenie Polskich Mediów dla zainteresowanych wydawnictw wynegocjowało z Xinhua News Agency korzystną ofertę na zakup zdjęć z Igrzysk Olimpijskich w Tokio. Czytaj więcej...

miting trojboju70 sportowców wzięło udział w XII Ogólnopolskim Mityngu Trójboju Siłowego Olimpiad Specjalnych w Warszawie. W ramach zawodów sportowcy Olimpiad Specjalnych Polska rywalizowali w następujących konkurencjach: wyciskanie w leżeniu na ławeczce, martwy ciąg, przysiad, kombinacja dwubój oraz kombinacja trójbój.

Czytaj więcej...

olimpiada specRywalizacja w ramach ósmej edycji Ogólnopolskiego Turnieju Tenisa Olimpiad Specjalnych w Zielonej Górze oraz XII Ogólnopolskich Regat Kajakowych Olimpiad Specjalnych w Nowej Soli trwała od 10 do 13 czerwca.

Czytaj więcej...

wystawaOd 1 do 30 czerwca w galerii plenerowej Łazienek Królewskich przy Agrykoli, od strony ronda przy Alei Chińskiej można bezpłatnie oglądać wystawę edukacyjną „Igrzyska olimpijskie – warto wiedzieć!”, której organizatorem jest Polski Komitet Olimpijski. Czytaj więcej...

sport na pasku