niedziela, 19 maja 2024
odrabrzegW swoim pierwszym meczu w Polskiej Lidze Koszykówki Kobiet nasze basketbalistki (na zdjęciu),  po słabym występie uległy na własnym parkiecie MKS Tęczy Leszno w stosunku 50-61 (17:14,11:14,4-15,18-18)

Brzeskie koszykarki przegrały mecz w III kwarcie, w której uległy rywalkom 4-15. Jeszcze do przerwy Odra dotrzymywała kroku Tęczy, remisując 28-28 i wydawało się, że jest szansa na zwycięstwo, lecz wspomniana fatalna trzecia odsłona dolała czaru goryczy. Fatalną dyspozycją wykazały się nasze koszykarki w rzutach z dystansu, zza linii 6,75 m, gdzie ma 28 rzutów, trafiły tylko raz.

odra2011-2012

Punkty dla brzeżanek zdobywały : Jessica Starling - 13(uzyskując przy tym tzw.double-double, zaliczając 13 zbiórek), Ellis Ebony - 9,  Inna Kochubei - 7, Iwona Płuciennik i Justyna Daniel po 6, Ewelina Buszta - 4, Magdalena Rzeżnik - 3 (1x3), Natalia Tajerle - 2. Trener ; Wadim Czeczuro. Zawody sędziowali : Tomasz Trojanowski i Marek Czerner. Komisarz zawodów : Jerzy Żelaszkiewicz.

Następny mecz Odra rozegra w środę 5 pażdziernika o godzinie 18:30 w Rybniku, z miejscowym KK Row-em.