czwartek, 24 czerwca 2021

20191203 233820BRZEG, 7 grudnia 2019 r. – Na słodkie rozpoczęcie sezonu bożonarodzeniowego ze Skrzatami w roli głównej zaprasza firma Mondelez Polska, pomysłodawca tradycyjnego grudniowego spotkania mieszkańców Brzegu i okolic. 11. edycja Świątecznej Iluminacji już w sobotę, 7 grudnia br. o godzinie 14:00 na brzeskim Rynku. Patronat honorowy nad wydarzeniem objął burmistrz Brzegu Jerzy Wrębiak.

Organizatorzy jak zawsze przygotowali dla mieszkańców moc atrakcji, liczne konkursy ze słodkimi nagrodami i niespodzianki dla najmłodszych. Gwiazdkowym prezentem będzie występ polskiego boys bandu 4DREAMERS: https://4dreamersmusic.pl/, w którego skład wchodzą uczestnicy pierwszej edycji programu The Voice Kids. Motywem przewodnim tegorocznego wydarzenia będą Skrzaty, które – dosłownie – opanują całe miasto! To właśnie one zaproszą najmłodszych do manufaktury, by wspólnie przygotować świąteczne dekoracje. Zespół Mr&Mrs zaproponuje pełen bożonarodzeniowych przebojów program artystyczny „Tajemnice Skrzatów”, a na chętnych czekać będzie specjalnie przygotowana na tę okazję „Fabryka dobrych życzeń”. Będzie tablica do robienia pamiątkowych zdjęć i degustacje produktów marki Mondelez Polska, bez których to wydarzenie odbyć by się nie mogło. Jak zdradzają organizatorzy, na wszystkich brzeżan, którzy przyjdą na wydarzenie przebrani za Skrzaty, czekają dodatkowe upominki – warto więc już dziś zadbać o odpowiednie atrybuty! Nie zabraknie oczywiście wyczekiwanego przez dzieci Świętego Mikołaja, który pojawi się w towarzystwie swoich przyjaciół, by zaprezentować widowiskową paradę na motorach. Punktem kulminacyjnym będzie jak zwykle rozpalenie 40 000 światełek, bez których trudno już wyobrazić sobie grudniowy Brzeg.

– Mondelez Polska od wielu lat obecna jest w życiu mieszkańców – to jeden z największych pracodawców regionu, zatrudniający w tej chwili prawie 1500 osób w dwóch zakładach produkcyjnych 
w Skarbimierzu: Fabryce Gumy do Żucia i Cukierków oraz fabryce Wyrobów Czekoladowych – mówi Katarzyna Jung, Kierownik ds. Komunikacji Mondelez Polska. – Chcemy być blisko naszych pracowników, lepiej ich poznać i towarzyszyć im w ważnych wydarzeniach. Stąd 11 lat temu narodził się pomysł wspólnego rozpoczynania sezonu bożonarodzeniowego w Brzegu w formie Świątecznej Iluminacji – dodaje.
Firma nieustannie się rozwija i poszukuje nowych pracowników a na złożenie dokumentów aplikacyjnych decyduje się coraz więcej mieszkańców powiatu i okolic. W trakcie tegorocznej Iluminacji do dyspozycji uczestników będzie stoisko rekrutacyjne, obsługiwane przez pracowników Mondelez Polska. Będzie można porozmawiać na temat aktualnych wakatów, wymagań na poszczególne stanowiska czy warunków zatrudnienia i zostawić swoje CV. Aktualne oferty pracy na stanowiska administracyjne oraz managerskie: https://careers.mondelezinternational.com/polish, natomiast produkcyjne: https://app.enjoymdlz.pl/.

Świąteczna Iluminacja Brzegu na stałe wpisała się w kalendarze lokalnych instytucji, organizacji pozarządowych i mieszkańców, którzy wyczekują nie tylko na ten wyjątkowy, pełen atrakcji dzień, ale i na grudniowe spacery w blasku magicznej starówki. To cykliczne wydarzenie, odbywające się od 2008 roku w okresie poprzedzającym Boże Narodzenie. Głównym inicjatorem jest firma Mondelez Polska, natomiast realizacją spotkania zajmuje się Brzeskie Centrum Kultury (BCK), wspierane przez Urząd Miasta Brzeg 
z burmistrzem Jerzym Wrębiakiem na czele. Więcej informacji na: www.swiatecznailuminacja.pl


* * *

Mondelez Polska
Mondelez Polska jest wiodącą̨ firmą branży spożywczej, liderem w kategorii czekolady i ciastek markowych w Polsce, od 27 lat obecną na naszym rynku. Jej bogata oferta obejmuje znane marki przekąsek, takie jak: czekolady: Milka i Alpen Gold, wafelki Prince Polo, batony 3BIT, ciastka: Milka, OREO, belVita, Petitki, Lubisie, Delicje, San, Łakotki oraz cukierki i gumy Halls. Firma zatrudnia blisko 4600 pracowników w wielu lokalizacjach: biurze w Warszawie, sprzedaży terenowej oraz 7 zakładach produkcyjnych: w Skarbimierzu, Bielanach Wrocławskich, Jarosławiu, Płońsku, Cieszynie i Jankowicach, jak również w globalnym Centrum Badań i Rozwoju we Wrocławiu. Mondelez Polska jest częścią rodziny firm Mondelēz International, Inc. Pod zmienioną nazwą (dawniej Kraft Foods) funkcjonuje w Polsce od 2013 roku.

Mondelēz International
Mondelēz International, Inc. (NASDAQ: MDLZ) jest globalnym liderem w kategorii czekolady, ciastek, gum do żucia i cukierków. MDLZ z przychodami w wysokości około 26 miliardów USD USD netto, zachęca ludzi w 160 krajach na całym świecie do spożywania przekąsek w sposób odpowiedzialny. Jako właściciel kultowych marek takich jak: ciastka Oreo, belVita i LU; czekolady Cadbury Dairy Milk, Milka 
i Toblerone; cukierki Sour Patch Kids oraz guma do żucia Trident, MDLZ odgrywa kluczową rolę 
w kształtowaniu rynku przekąsek na świecie. Mondelēz International jest członkiem Standard and Poor's 500, Nasdaq 100 i Dow Jones Sustainability Index. Więcej informacji jest dostępnych na stronie www.mondelezinternational.com oraz profilu firmy na Twitterze www.twitter.com/MDLZ.

promocja side