poniedziałek, 15 września 2014

Komentarze - News

 • Prezydent Europy
  Andrzejku skąd wziąłeś te 8% ? PKW podaje , że dostał ponad 12% spośród ...
   
 • Warsztaty językowe
  Zgłosiłam swój udział miałam być powiadomiona ale niestety nikt nie ...
   
 • Prezydent Europy
  Mieszkaniec - nie gorączkuj się tak! :) Tak bardzo się boisz, że hasło ...
   
 • Prezydent Europy
  Uważasz, że 8 % mieszkańców Brzegu to jest reprezentatywna grupa ...
   
 • Prezydent Europy
  Co to znaczy "podobno" ? Masz nagrania, że tak powiedział czy siejesz ...
   
 • Prezydent Europy
  do mieszkańca: Napisałem, że tak podobno myśli nasz włodarz, więc to ...

wolontariuszkiOd 20 maja 2013r pracownicy Urzędu Miasta wspólnie z wolontariuszami Fundacji „Rozwój” pomagają mieszkańcom miasta w wypełnianiu deklaracji związanymi z nowym systemem gospodarowania odpadami komunalnymi.

Deklaracje należy składać w Urzędzie Miasta i można to zrobić do 31 maja (z wyjątkiem 30 maja - Boże Ciało) w godz. 7.15-17.00 (budynek A, parter-biuro podawcze). Deklaracje będzie można pobrać, a następnie wypełnić z pomocą konsultantów. Akcja skierowana jest do tych wszystkich mieszkańców Brzegu, którzy dotychczas nie mieli możliwości ani czasu, aby uregulować sprawy związane z nowymi zasadami odbioru nieczystości komunalnych. Na miejscu pracownicy Urzędu wraz z wolontariuszami Fundacji będą wyjaśniać również wszelkie wątpliwości mieszkańców związane z wejściem nowych przepisów dotyczących śmieci.

Na zdjęciu wolontariuszki Angelika Ordon i Natalia Hnat.

 

T. Dragan UM w Brzegu

 

Dodaj komentarz

Niezależny Portal Miejski BRZEG.COM.PL informuje!
Trollowanie, czyli zamierzone wpływanie na innych użytkowników w celu ich ośmieszenia i obrażenia poprzez wysyłanie napastliwych, kontrowersyjnych oraz nieprawdziwych przekazów traktujemy, jako zachowanie patologiczne i chuligańskie. Wpisy dyskredytujące internautów, zakłócające merytoryczny przebieg dyskusji, nie będą akceptowane i zostaną zablokowane lub skasowane. Drastyczne przejawy trollingu, naruszające dobra osób trzecich, podlegają zwalczaniu zgodnie z polskim systemem prawnym. Pamiętaj! W sieci nie jesteś anonimowy.

Kod antyspamowy
Odśwież