niedziela, 26 października 2014

Komentarze - News

 • Poczet kandydatów
  wszyscy są umoczeni , jak nie w partii z Opola , to od ludzi ze starego ...
   
 • Poczet kandydatów
  drodzy moi czy nie widzicie ze stara ekipa chce do władzy , zdebik a ...
   
 • Homo Politicus - bis
  Brzegiem od 12 lat rządzi homoplatformus. Czy potrzebna jest jego kolejna ...
   
 • Homo Politicus - bis
  Dosyć rządów PO w kraju i w Brzegu.Musi przyjść nowe.Do urn Brzeżanie.
   
 • Homo Politicus - bis
  A czy Huczyński był w PO, bo popierał ich światopogląd, czy może dlatego ...
   
 • Homo Politicus - bis
  Dwanaście lat rządów burmistrza Huczyńskiego zapadną brzeżanom głęboko ...

wolontariuszkiOd 20 maja 2013r pracownicy Urzędu Miasta wspólnie z wolontariuszami Fundacji „Rozwój” pomagają mieszkańcom miasta w wypełnianiu deklaracji związanymi z nowym systemem gospodarowania odpadami komunalnymi.

Deklaracje należy składać w Urzędzie Miasta i można to zrobić do 31 maja (z wyjątkiem 30 maja - Boże Ciało) w godz. 7.15-17.00 (budynek A, parter-biuro podawcze). Deklaracje będzie można pobrać, a następnie wypełnić z pomocą konsultantów. Akcja skierowana jest do tych wszystkich mieszkańców Brzegu, którzy dotychczas nie mieli możliwości ani czasu, aby uregulować sprawy związane z nowymi zasadami odbioru nieczystości komunalnych. Na miejscu pracownicy Urzędu wraz z wolontariuszami Fundacji będą wyjaśniać również wszelkie wątpliwości mieszkańców związane z wejściem nowych przepisów dotyczących śmieci.

Na zdjęciu wolontariuszki Angelika Ordon i Natalia Hnat.

 

T. Dragan UM w Brzegu

 

Dodaj komentarz

Niezależny Portal Miejski BRZEG.COM.PL informuje!
Trollowanie, czyli zamierzone wpływanie na innych użytkowników w celu ich ośmieszenia i obrażenia poprzez wysyłanie napastliwych, kontrowersyjnych oraz nieprawdziwych przekazów traktujemy, jako zachowanie patologiczne i chuligańskie. Wpisy dyskredytujące internautów, zakłócające merytoryczny przebieg dyskusji, nie będą akceptowane i zostaną zablokowane lub skasowane. Drastyczne przejawy trollingu, naruszające dobra osób trzecich, podlegają zwalczaniu zgodnie z polskim systemem prawnym. Pamiętaj! W sieci nie jesteś anonimowy.

Kod antyspamowy
Odśwież