poniedziałek, 20 października 2014

Komentarze - News

 • Wspólna wartość
  A ja chciałbym żeby w naszym mieście rządził PiS z PO. Może takiemu ...
   
 • Gadające głowy #7
  Co z Panią Zdebik, która zakleiła obwieszczenie wyborcze?
   
 • Gadające głowy #7
  bo on jest z PiSu, czyli Prawa i Sprawiedliwości , naszego prawa i ...
   
 • Gadające głowy #7
  A może to przez te kontakty do tej pory patrzyło na nas nieprzychylnie ...
   
 • Gadające głowy #7
  taaa. jak przemawia to się jąką i wzdycha bo nie potrafi odczutać ...
   
 • Wspólna wartość
  Widzę dixy,że jesteś perfekcyjnie zoriętowany w nadrobniejszych szczegółach ...

wolontariuszkiOd 20 maja 2013r pracownicy Urzędu Miasta wspólnie z wolontariuszami Fundacji „Rozwój” pomagają mieszkańcom miasta w wypełnianiu deklaracji związanymi z nowym systemem gospodarowania odpadami komunalnymi.

Deklaracje należy składać w Urzędzie Miasta i można to zrobić do 31 maja (z wyjątkiem 30 maja - Boże Ciało) w godz. 7.15-17.00 (budynek A, parter-biuro podawcze). Deklaracje będzie można pobrać, a następnie wypełnić z pomocą konsultantów. Akcja skierowana jest do tych wszystkich mieszkańców Brzegu, którzy dotychczas nie mieli możliwości ani czasu, aby uregulować sprawy związane z nowymi zasadami odbioru nieczystości komunalnych. Na miejscu pracownicy Urzędu wraz z wolontariuszami Fundacji będą wyjaśniać również wszelkie wątpliwości mieszkańców związane z wejściem nowych przepisów dotyczących śmieci.

Na zdjęciu wolontariuszki Angelika Ordon i Natalia Hnat.

 

T. Dragan UM w Brzegu

 

Dodaj komentarz

Niezależny Portal Miejski BRZEG.COM.PL informuje!
Trollowanie, czyli zamierzone wpływanie na innych użytkowników w celu ich ośmieszenia i obrażenia poprzez wysyłanie napastliwych, kontrowersyjnych oraz nieprawdziwych przekazów traktujemy, jako zachowanie patologiczne i chuligańskie. Wpisy dyskredytujące internautów, zakłócające merytoryczny przebieg dyskusji, nie będą akceptowane i zostaną zablokowane lub skasowane. Drastyczne przejawy trollingu, naruszające dobra osób trzecich, podlegają zwalczaniu zgodnie z polskim systemem prawnym. Pamiętaj! W sieci nie jesteś anonimowy.

Kod antyspamowy
Odśwież