niedziela, 21 grudnia 2014

Komentarze - News

 • Artur Wielechcę
  Wystarczyło tylko przeczytać ze zrozumieniem mój wpis powyżej, to ...
   
 • Artur Wielechcę
  Józef Tischner kiedyś w swojej książce „Historia filozofii po góralsku” ...
   
 • Spółki niewydojne?
  Mądryekonomie Przeczytaj dla własnego pocieszenia: www.bip.brzeg.pl/.../ ...
   
 • Spółki niewydojne?
  Tak, a za rok jak ZHK już nie przetrwa, firma spoza Brzegu, da ofertę nie ...
   
 • Krulowie powiatu
  Ostatnio czytałem Gazetę Brzeską i Panoramę. Trzeba przyznać że tak ...
   
 • Krulowie powiatu
  Każdy ma swój koniec. Jedni odchodzą z honorem, inni myślą, że będą ...

wolontariuszkiOd 20 maja 2013r pracownicy Urzędu Miasta wspólnie z wolontariuszami Fundacji „Rozwój” pomagają mieszkańcom miasta w wypełnianiu deklaracji związanymi z nowym systemem gospodarowania odpadami komunalnymi.

Deklaracje należy składać w Urzędzie Miasta i można to zrobić do 31 maja (z wyjątkiem 30 maja - Boże Ciało) w godz. 7.15-17.00 (budynek A, parter-biuro podawcze). Deklaracje będzie można pobrać, a następnie wypełnić z pomocą konsultantów. Akcja skierowana jest do tych wszystkich mieszkańców Brzegu, którzy dotychczas nie mieli możliwości ani czasu, aby uregulować sprawy związane z nowymi zasadami odbioru nieczystości komunalnych. Na miejscu pracownicy Urzędu wraz z wolontariuszami Fundacji będą wyjaśniać również wszelkie wątpliwości mieszkańców związane z wejściem nowych przepisów dotyczących śmieci.

Na zdjęciu wolontariuszki Angelika Ordon i Natalia Hnat.

 

T. Dragan UM w Brzegu

 

Dodaj komentarz

Niezależny Portal Miejski BRZEG.COM.PL informuje!
Trollowanie, czyli zamierzone wpływanie na innych użytkowników w celu ich ośmieszenia i obrażenia poprzez wysyłanie napastliwych, kontrowersyjnych oraz nieprawdziwych przekazów traktujemy, jako zachowanie patologiczne i chuligańskie. Wpisy dyskredytujące internautów, zakłócające merytoryczny przebieg dyskusji, nie będą akceptowane i zostaną zablokowane lub skasowane. Drastyczne przejawy trollingu, naruszające dobra osób trzecich, podlegają zwalczaniu zgodnie z polskim systemem prawnym. Pamiętaj! W sieci nie jesteś anonimowy.

Kod antyspamowy
Odśwież