piątek, 03 maja 2024

a-like-Stal-OdraNie najlepiej się spisały brzeskie drużyny w ten weekend. Występujący w klasie okręgowej seniorzy Stali zaledwie zremisowali 1-1 (0-0) w Proślicach, z miejscowym LZS-em (z przedostatnią drużyną w tabeli).

Jedyną bramkę dla brzeżan zdobył w II połowie weteran boisk Tomasz Rabanda, a gospodarze wyrównali w doliczonym czasie gry. Stal zajmuje nadal wspólnie z KS Krasiejów pierwsze miejsce w tabeli (Krasiejów zremisował 2-2 w Namysłowie z rezerwami Startu - 3. miejsce). W sobotę 27 kwietnia o godzinie 16:00 nasi piłkarze zmierzą się na własnym stadionie z LZS Przywory (16. ostatnie miejsce w tabeli).

Kolejnej wysokiej porażki doznali młodsi juniorzy Stali (U-17), przegrywając 1-7 (0-2) w Opolu z Odrą, z liderem tabeli. Jedyną bramkę dla naszych młodych piłkarzy zdobył w II połowie meczu Adrian Janeczek z podania Grzegorza Doszny. W sobotę 27 kwietnia o godzinie 13:00 brzeżanie zmierzą się u siebie ze Śląskiem Wrocław - wiceliderem tabeli.

Po udanych ostatnich meczach w II lidze szczypiornistów Orlika, tym razem nasi nie sprostali w Oleśnicy, przegrywając 27-35 (12-17) z miejscową Pogonią, która bezpośrednio wyprzedza Orlika w tabeli. W przedostatniej kolejce Orlicy zagrają u siebie w sobotę 27 kwietnia z OSiR-em Komprachcice (9. miejsce w tabeli, a Orlik 12. miejsce).