niedziela, 05 maja 2024
odra-logoNiestety, nasze koszykarki nie dały dzisiaj rady ŁKS-owi Łódź w meczu rozgrywek PLKK. We własnej hali brzeżanki przegrały 67-76 (24-14, 21-25, 8-17, 14-20).

lks_lodzBrzeżanki nie były jednak faworytkami w tym meczu, choć wygrały wysoko I kwartę 24-14, a po pierwszej połowie było nawet 45-39 dla Odry. ŁKS Siemens AGD Łódź w odróżnieniu od poprzedniego sezonu gra obecnie zdecydowanie lepiej (w sezonie 2010/2011 po meczach w fazie play out właśnie z naszą Odrą musiał spaść do 1. ligi, ale dzięki wykupieniu "dzikiej karty" gra z powrotem w ekstraklasie).
Punkty dla Odry zdobyły następujące koszykarki: Jessica Starling 17 (2x3), Inna Kochubei 15 (3x3), Marta Żyłczyńska 14 (2x3), Justyna Daniel 10 (3x3), Natalia Małaszewska 5, Ebony Ellis 4, Ewelina Buszta 2.
Trener: Wadim Czeczuro. Sędziowali: Jakub Zamojski i Tomasz Trojanowski. Komisarz zawodów: Janusz Kotulski.

W niedzielę 27 listopada brzeżanki (13 miejsce) zagrają w Poznaniu z MUKS-em (12 miejsce) - sąsiadem w tabeli, który ma też jedno zwycięstwo. Liczmy więc po cichu na drugie zwycięstwo.