czwartek, 28 marca 2024

UczestnicyIV Brzeskie Gran Derbi. Czwarta konfrontacja brzeskich kibiców Realu Madryt i FC Barcelona zakończyła się zwycięstwem tych drugich. Sympatycy Blau Grany, która w tym sezonie nie zdobędzie ani jednego trofeum wygrali na otarcie łez 8:5, a sam mecz, jak przystało na amatorów, miał wiele zwrotów akcji.

Fani Barcelony już po 15 sekundach prowadzili 1:0 po bramce Macieja Sieka, a po 30 minutach gry (pierwsza tercja) było 3:0. Druga część jednak należała do Realu, który w kolejnych 30 minutach gry zdołał wyrównać na 3:3. Ostatnia tercja to była gra wyjątkowo ofensywna i radosna, oba zespoły nie stawiały już na obronę, a większość zawodników obu ekip skupiało swoje siły pod bramkami rywali. Efektem tego było kolejnych 7 bramek, z których 5 padło łupem kibiców zespołu z Katalonii, którzy cieszyli się ze zwycięstwa. Na boisku nie brakowało dobrej zabawy, gra była bardzo czysta, a atmosfera bardzo przyjazna i świąteczna.

Barcelona1

Real1

19.04.2014 r. (sobota), godzina 162.00 ? Stadion Miejski w Brzegu?? XIII Mecz Brzeskich Kibiców?IV Brzeskie Gran Derbi? (3x30 minut) ??Real Madryt ? FC Barcelona 5:8 (0:3, 3:0, 2:5)

0:1 Maciej Siek ? 1.
0:2 Jakub Madejski ? 20.
0:3 Jarosław Posyniak ? 26.
1:3 Marcin Kucharski ? 40.
2:3 Ryszard Dzwonek ? 46.
3:3 Ryszard Dzwonek ? 51.
4:3 Tomasz Makarewicz ? 63.
4:4 Robert Kowalik ? 67. (samobójcza)