|
źródło Radio Opole
|
|
08.07.2009. |
Obfite opady deszczu i wysoki stan wód gruntowych spowodował podmoknięcie nasypów kolejowych na wysokości Lipek i wstrzymanie ruchu pociągów na odcinku Brzeg - Oława
Istnieje zagrożenie, że nasypy mogą ulec zniszczeniu, dlatego wydano decyzję o tymczasowym wstrzymaniu ruchu na trasie E30.
Nieoficjalnie mówi się, że utrudnienia mogą potrwać nawet do kilkunastu godzin. Pracę utrudnia wciąż padający deszcz w Brzegu i w Lipkach. PKP zorganizowała komunikację zastępczą. Z Brzegu do Oławy pasażerowie podróżują autobusami. Pociągi dalekobieżne zostały puszczone „trasą odrzańską” przez Biskupice, Jelcz Laskowice do Opola.
Więcej w Radio Opole
Masz prawo komentować. Masz prawo się z kimś i czymś nie zgadzać. Masz prawo przekonywać do swoich racji, ale nie masz prawa obrażać czegoś lub kogoś. Komentarz jest Twoją prywatną opinią, redakcja portalu nie ponosi żadnej odpowiedzielności za treści w nich zawarte. W skrajnych przypadkach zastrzegamy sobie prawo usuwania komentarzy, blokowania możliwości ich umieszczania. Zatem dobrze się zastanów nim kogoś lub coś obrazisz. To od Ciebie zależy jak to miejsce będzie wyglądało. |
| Dopisano () >> |
 |
|